Karrier

muszakielokesziteio_cover

Amelis Építőipari Fővállalkozó Kft. Műszaki előkészítő kollégát keres hosszú távra családias csapatába

  • Az új kolléga feladatai:
  • – Költségvetési kiírások készítése, tervdokumentáció vagy helyszíni bejárás alapján a megrendelő igényei szerint
    – Költségvetési kiírások beárazása
    – Megrendelőkkel történő egyeztetések az előkészítési szakaszban
    – Szakági árajánlatok bekérése, összehasonlítása, versenyeztetése
    – A kiválasztott beszállítókkal kapcsolattartás, megrendelések kezelése
    – Kivitelezési ütemterv készítése
    – Kivitelezési munkák előkészítése, szakmai tudásalapú észrevételezések
    – Műszaki megoldások – tervezővel – megrendelővel – alvállalkozóval – beszállítóval történő egyeztetése, kiválasztása
    – Tervrajzok ellenőrzése, felmérések készítése
    – Bekért árajánlatok, műszaki és számszaki ellenőrzése
    – Felmérések, kiírások ellenőrzése
    – Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
    – Munkákhoz tartozó szükséges műbizonylatok beszerzése, átadási dokumentáció készítése
    – Általános irodai feladatok, beszerzések, postai ügyintézés, küldemények átvétele
    – A munkakör betöltésével kapcsolatos elvárások:
    – Gyakorlat a felsorolt feladatkörökben
    – B kategóriás jogosítvány
    – Szakirányú végzettség

Személyiségi elvárások:
– Megbízhatóság, becsületesség
– Jó megjelenés és jó kommunikációs készség
– Kihívásokat kedvelő, nyitott, felelősségteljes személyiség
– Önálló és csapatmunkában való érvényesülés

Amit kínálunk:
– Feladatorientált, rugalmas munkaidő,
– Részleges Home Office lehetőség
– Munkaviszony vagy Vállalkozói jogviszony
– Jó munkahelyi légkör, tisztelet, megbecsülés
– Nyitottság az új kezdeményezésekre
– Szakmai fejlődés a változatos projektjeinken
– Versenyképes fizetés,

Jelentkezni:
– Fényképes önéletrajzzal az amelis@amelis.hu e-mail címen